חברות

profits-1953616_1280

מגן – רואי חשבון מעניקה מגוון שירותים פיננסיים לחברות בכל סדר גודל ומכל ענפי המשק:

ביקורת ועריכת דוחות כספיים, מאזנים ודוחות שנתיים

אנו מספקים שירותי ביקורת ועריכת דוחות כספיים לפי כל כללי החשבונאות והמיסוי, לכל סוגי החברות, כולל חברות תעשייה, מסחר, שירותים, היי-טק, בנייה, עמותות ועוד. אנו מלווים את העסק באופן שוטף ולא מחכים לביקורת כדי לאתר סוגיות הדורשות פיתרון בעניינים כספיים ומסחריים, נושאי מס וכיוצא באלה.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות כפולה וחד צידית, אצל הלקוח או במשרדנו. כל שירותי הנהלת החשבונות מתבצעים במקצועיות וביעילות. אנו מספקים גם סיוע לחברות הזקוקות להנהלת חשבונות במשרה חלקית או לשם הדבקת פערים.

חשבות שכר ומשכורות

חברות בגדלים שונים לא חייבות להחזיק חשב שכר או מנהל חשבונות שיבצע עבורן את כל נושאי ההתחשבנות מול עובדים, הנפקת התלושים וכו'. ניתן לעשות זאת באמצעותנו, בצורה יעילה ותוך שמירה על סודיות. כמו כן אנו מעניקים ייעוץ בתחום יחסי עובד מעביד.

חשבות וניהול כספים

בראש ענף זה במשרדנו עומד רואה חשבון בעל ניסיון של כ- 15 שנים בתחום. ניהול כספים הינו מקצוע המשלב ידע רב וניסיון. גם חברה קטנה או בינונית תוכל לשפר את תוצאותיה העסקיות באמצעות חשב מיומן.
שאל את עצמך את השאלות הבאות:

  • האם אני שולט בתזרים המזומנים של העסק שלי?
  • האם אין מקום לחסכון נוסף בעלויות השונות?
  • האם מנהל החשבונות שלי עושה עבודה מהירה וטובה?
  • האם הבנק שלי נותן לי את התנאים הטובים ביותר על ההלוואות, האובליגו ועוד?
  • מי שומר על האינטרסים שלי מול רשויות המס, העירייה, הבנק וכו'?

אנו נוכל לתת מענה לשאלות אלו ולשאלות רבות נוספות, בהן אתה נתקל במהלך עסקיך. מטרתנו היא לאפשר לך להתרכז במהות עסקיך ולהשאיר לנו את הצד הפיננסי, על מנת שתקבל טיפול מסור ומקצועי.

ייצוג מול רשויות המס

אנו מסייעים בייצוג מול רשויות המס באופן שוטף, החל מהקמת החברה וכלה בפעילותה השוטפת, וכן במקרים מיוחדים הדורשים פתרון מס שימזער את העלויות לחברה.

הכנת תוכניות עבודה ותקציבים

לפני פתיחת שנת עבודה, על החברה לבצע תחזית הכנסות והוצאות, אשר תביא לצמצום תופעות בלתי צפויות, אשר יבואו לבסוף לידי ביטוי בחשבון הבנק של החברה. אנו נסייע לחברה לבנות תוכנית כזו באמצעות הכלים והתוכנות המקצועיות שברשותנו.

בקרה תקציבית שוטפת

בין אם לחברה יש תקציב מסודר ובין אם לאו, עליה לעקוב באופן שוטף אחר ההוצאות וההכנסות שלה. לעיתים קרובות מידי החריגות התקציביות מתגלות כשכבר מאוחר מידי לתקנן. אנו מציעים למנכ"ל החברה כלים שיאפשרו לו בקרה ושליטה מלאים בנעשה בחברה שבניהולו.