עצמאיים

דוח אישי שנתי

מגן – רואי חשבון מעניקה מגוון שירותים פיננסיים לעצמאיים מכל ענפי המשק: 

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות כפולה וחד צידית, אצל הלקוח או במשרדנו. כל שירותי הנהלת החשבונות מתבצעים ביעילות ובמקצועיות. אנו מספקים גם סיוע לעצמאיים הזקוקים להנהלת חשבונות במשרה חלקית, או לצורך הדבקת פערים.

הנפקת תלושי שכר

משכורות לעובדים, חשבות שכר, הנפקת תלושים לכל העובדים במהירות ובדיסקרטיות.כמו כן אנו מספקים ייעוץ בתחום יחסי עובד מעביד.

דוח שנתי

דוח שנתי לרשויות המס, לפי כל כללי הדיווח, לעצמאים ולבעלי שליטה, מכל התחומים ובכל ענפי המשק.

הצהרת הון

הצהרת הון למס הכנסה, לפי כל כללי המיסוי והחשבונאות , בצורה חכמה ומקצועית.

ייעוץ וליווי בפתיחת עסק חדש, מול הבנקים, הרשויות וכו'

ההחלטה לפתוח עסק חדש או להתחיל קריירה כעצמאי, מלווה בחששות טבעיים. אנו כאן כדי לסייע לך בקבלת החלטה חשובה זו. נבדוק את כדאיות העסק מבחינה כלכלית, מה גודל ההשקעה הנדרשת, האם ניתן להתמודד מול התחרות בשוק בכלים הפיננסיים העומדים לרשותך ועוד. הרשויות והבנקים יבקשו ממך מסמכים ותוכניות עסקיות – השאר זאת לנו. אנו נדריך אותך ונכין את כל הנדרש. אנו רואים בהצלחתך פרויקט אישי שלנו.

פתיחה וייצוג מול רשויות המס

אנו נטפל בכל הניירת הדרושה לך בהתנהלות מול רשויות המס, ונייצג אותך במהלך חייך העסקיים לפי הצורך.

בדיקת כדאיות פרויקטים ופעילויות

בכל מצב בו נדרשת השקעה כספית, יש לבחון את כדאיות ההשקעה על סמך ההחזרים הצפויים. בין אם מדובר בכניסה כשותף למיזם מסוים, רכישת מכונות או ציוד, מסע פרסום המכוון לשוק חדש ועוד. אנו נבצע עבורך בדיקות אלה ונגיע למסקנות הטובות ביותר בכלים העומדים לרשותנו.

הכנת תוכניות עסקיות והערכות שווי

משקיעים ובנקים ידרשו תמיד תוכנית עסקית לפני שילוו או ישקיעו כספים בעסק שלך. לחילופין, אתה עשוי לדרוש תוכנית עסקית לפני כניסה והשקעה בעסק חדש. בכל מקרה, אנו נבצע תכנית עסקית מפורטת ומתאימה לצרכיך. בעת כניסה לשותפות וגם בעת פירוק, נדרשת הערכת שווי של העסק. לעיתים קביעת השווי אינה פשוטה ודורשת תחזיות ושימוש בכלים מיומנים. למשרדנו ניסיון רב שיעמוד לרשותך.

ניהול תזרים מזומנים כולל פיקוח על חשבונות הבנק

זהו אחד הנושאים הקריטיים בעסק בכל סדר גודל. כיום הבנק הוא שותף למעשה במרבית העסקים, וכפועל יוצא הוא מייחס חשיבות רבה לנושא זה. באמצעות תחזית תזרים מזומנים מסודרת יכול בעל העסק לדעת איך ייראה חשבון הבנק שלו בפרק זמן עתידי מוגדר. באמצעות סדר ושליטה ניתן לבצע מעקב אחר כל כניסה ויציאה פיזית של תקבול או תשלום, אשר תאפשר למעשה תחזית מקורבת למצב החשבון כאמור. תזרים מזומנים חיובי לאורך זמן הוא קריטי לחיי העסק. נוכל לסייע לך להצליח בכך.

תמחיר מוצרים ושירותים

תמחיר נכון חשוב מאד על-מנת למנוע הפסדים מפעילויות שונות של העסק. כיצד אתה מתמחר את המוצר או השירות שאתה מספק? האם אתה אכן מעמיס את כל העלויות בצורה נכונה? האם מחירי המוצרים משקפים נכונה את הוצאות העסק שלך? אנו נסייע לך לקבוע מחירים אשר ישקפו כל זאת, ואף יוכלו להתחרות בשוק בו אתה פועל.

הוזלת עלויות בבנק

בעידן של תחרות בין הבנקים, נוכל לסייע לך לקבל את התנאים הטובים ביותר מן הבנק שלך. כמו כן נבדוק את חיובי הריבית שמבוצעים בחשבון העסק, האם הם נכונים ואיך ניתן להוזיל אותם. אנו מבינים את החשיבות האסטרטגית של מערכת היחסים בין העסק ובין הבנק, ועושים את עבודתנו בצורה מקצועית וידידותית.

ייעוץ עסקי שוטף לבעלים

בין אם אתה מומחה למחשבים, לתעשייה, למסחר או לכל תחום אחר ואתה מקצוען בתחומך, הרי שתמיד נכון להיעזר ברואה חשבון לסיוע בנושאים הכלכליים. לשם כך אנו כאן, נכונים לסייע בכל שיידרש. בכל החלטה, בכל משא ומתן, בכל סוגיה – אנו לשירותך במקצועיות ובאדיבות.

חייגו עכשיו 7400465–09 או צרו קשר